Anaokulu Devretmek İstiyorum

Anaokulunuzu devretmeye karar verdiyseniz ilk yapmanız gereken doğru fiyatlama, doğru zamanlama ve profesyonel destek almak olmalıdır. Özellikle kurum devirlerinde gizlilik son derece önemlidir. Genel ilan sitelerinde bulunan devir ilanları kısa sürede herkes tarafından okulun devir olduğu haberinin öğrenilmesine sebep olur. Bu da okulun devir fiyatlarının düşmesine, okul içi huzursuzluğa ve veli huzursuzluğuna sebep olur.

Biz Devir İşlemlerinde Neler Yapıyoruz.

1 - Öncelikle kurumun tüm bilgilerine sahip olmak için devir formunu doldurmanızı istiyoruz. Bu form alıcıların sorularını cevaplamak ve kurumun devir fiyatını belirlemesinde katkı sağlıyor.

2 - Kurumu ziyaret edip fiziki şartlarını kontrol ediyoruz. Bire bir karşılıklı konuşup bilgi paylaşımı yapıyoruz ve devir konusunda net bilgileri belirliyoruz.

3 - Kurum bilgilerinden bir kısmını sitemizde ilana çıkıyoruz. İlanda kurum adı, adresi, telefonu bulunmaz. Sadece genel teknik bilgiler verilir. Böylece kurum ismi GİZLİ kalır.

4 - Elemelerimiz sonrası gizlilik sözleşmesi imzalayan ciddi alıcılarla sizi karşılıklı bir araya getirerek anlaşma zeminini hazırlıyoruz.

5 - Noter satışı ile devir işlemlerini sonlandırıyoruz.

Sorularınızı Bizimle Paylaşın